Skönlitteratur och vitterhet 1700-1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÖNLITTERATUR, svensk och utländsk skönlitteratur och vitterhet, 1700-1900-tal, däribland Almqvist, Bremer, Österling m.fl. Varierande band.

Varierande skick, skador och defekter.

264095

2014-09-14