Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KOLLWITZ, Käthe (1867-1945): Gefangene, Musik hörend, signerad Käthe Kollwitz, modelldruck, litografi 1925, bildyta 33,5x31,8 cm
Litteratur: Knesebeck 223, Klipstein 203
264111
2014-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här