Käthe Kollwitz litografi

Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi
Käthe Kollwitz litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KOLLWITZ, Käthe (1867-1945): Gefangene, Musik hörend, signerad Käthe Kollwitz, modelldruck, litografi 1925, bildyta 33,5x31,8 cm
Litteratur: Knesebeck 223, Klipstein 203

264111

2014-09-17