Klubbat för:
1 000 SEK
1 200 SEK
MATSKEDAR, 6 st, silver, 17/1800-tal, fiolmodell, olika mästare bl a Lucas von der Hagen (1722-1765), Stockholm 1728, total vikt ca 235 g
Slitage, skador, ägarmärkningar
264160
2014-09-13