Sandro Chia etsning

Sandro Chia etsning
Sandro Chia etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIA, Sandro (född 1946): For Lisa, signerad och daterad -86, 16/70, etsning, 45x29 cm

264169

2014-09-14