Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHIA, Sandro (född 1946): For Lisa, signerad och daterad -86, 16/70, etsning, 45x29 cm
264169
2014-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här