Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1900-talets senare del, fanerat i mahogny, 2 iläggsskivor i furu (40 cm vardera), höjd 72, 90x150 cm
Solblekt skiva, slitage, smärre stötmärken
264173
2014-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här