Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1900-talets senare del, fanerat i mahogny, 2 iläggsskivor i furu (40 cm vardera), höjd 72, 90x150 cm

Solblekt skiva, slitage, smärre stötmärken

264173

2014-09-13