Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RASMUSSEN, Thorvald Remigius (18/1900-tal): Gustav II Adolf inspekterar trupper, signerad och daterad Th Rasmussen 1904, akvarell, ca 26x31 cm
Något blekt
264185
2014-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här