Thorvald Remigius Rasmussen

Thorvald Remigius Rasmussen
Thorvald Remigius Rasmussen
Thorvald Remigius Rasmussen
Thorvald Remigius Rasmussen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RASMUSSEN, Thorvald Remigius (18/1900-tal): Gustav II Adolf inspekterar trupper, signerad och daterad Th Rasmussen 1904, akvarell, ca 26x31 cm

Något blekt

264185

2014-09-16