Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Förlovningsannonsen", signerad och daterad Olle Nordberg -72, olja på pannå, 46x55 cm

Egenhändigt bemålad ram, total mått 64x73 cm, utställningsnummer a tergo

264202

2014-09-14