Mr Brainwash "The Queen"

Mr Brainwash
Mr Brainwash
Mr Brainwash
Mr Brainwash

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): "The Queen", offset litografi, signerad, ca 42x80 cm, oramad

Oramad

264210

2014-10-03