Skrivbyrå sengustaviansk
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
13 000 SEK
SKRIVBYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, övre lådan med fällbart förstycke, inredning med små lådor, lister och beslag av mässing, skiva av carraramarmor, höjd 88, 120 x 59 cm
slitage, smärre skador och lagningar, mindre delar saknas
264212
2014-09-17