Mr Brainwash Kate Moss

Mr Brainwash Kate Moss
Mr Brainwash Kate Moss
Mr Brainwash Kate Moss
Mr Brainwash Kate Moss

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): "Kate Moss", offset litografi, signerad, ca 61x90 cm, oramad

264213

2014-10-03