Evald Kallstenius oljemålning

Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLSTENIUS, Evald (1898-1957): Landskap med eka, signerad och daterad -57, olja på duk, 55x65 cm

264214

2014-09-14