Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KALLSTENIUS, Evald (1898-1957): Landskap med eka, signerad och daterad -57, olja på duk, 55x65 cm
264214
2014-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här