Jean Fautrier etsning

Jean Fautrier etsning
Jean Fautrier etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAUTRIER, Jean (1898-1964): La Foret, färgakvatint, signerad, 20/100, 44x35 cm

264235

2014-09-25