August Hagborg oljemålning

August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HAGBORG, August (1852-1921): Stugor vid fors, signerad Hagborg, olja på duk, ca 80x100 cm

264240

2014-09-30