Bram van Velde

Bram van Velde
Bram van Velde
Bram van Velde
Bram van Velde

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VELDE, van Bram (Holland 1895-1981): signerad, färglitografi, numrerad 77/100, sign, 64x68 cm

264243

2014-09-25