Bram van Velde
2014-09-25
264243
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VELDE, van Bram (Holland 1895-1981): signerad, färglitografi, numrerad 77/100, sign, 64x68 cm