Ulf Gripenholm

Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Badare II, signerad Ulf Gripenholm, 137/147, färgserigrafi, 75x82 cm

Bruksslitage

264258

2014-09-14