Mr Brainwash All you need is love
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): "All you need is love", signerad Mr Brainwash, numrerad 3/250, daterad och signerad á tergo med tumavtryck 2010, färgserigrafi med handkolorering, ca 57x76,5 cm
264262
2014-10-03