Mr Brainwash All you need is love

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): "All you need is love", signerad Mr Brainwash, numrerad 3/250, daterad och signerad á tergo med tumavtryck 2010, färgserigrafi med handkolorering, ca 57x76,5 cm

264262

2014-10-03