Salongsgrupp Karl-Johan-stil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MÖBELGRUPP, Karl Johanstil, mahogny, skyltmärkta Myrstedt&Stern, soffans längd 218 cm, bordets höjd 74, diameter 100 cm, en rulle med extra tyg medföljer
Fanérskador, fläckar, bruksslitage, bordets metallinläggningar har släppt
264275
2014-09-13