Lisa Rinnevuo litografi
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RINNEVUO, Lisa (född 1972): Figurer, "Sweet dreams are made of woshes stay true obey your fire keep it burning believe the fairytale is true", signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, 86/270, bladstorlek 23x21 cm
264284
2014-09-15