Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PYK, Camilla (född 1966): Djur, signerad C Pyk, färglitografi, 133/245, ca 27x26 cm
UTSTÄLLD: Etikett "Galleri Thomassen Göreborg" a tergo
264288
2014-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här