Camilla Pyk litografi

Camilla Pyk litografi
Camilla Pyk litografi

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

PYK, Camilla (född 1966): Djur, signerad C Pyk, färglitografi, 133/245, ca 27x26 cm
UTSTÄLLD: Etikett "Galleri Thomassen Göreborg" a tergo

Zustandsbeschreibung

264288

2014-09-15