Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PYK, Camilla (född 1966): Djur, signerad C Pyk, färglitografi, 133/245, ca 27x26 cm
UTSTÄLLD: Etikett "Galleri Thomassen Göreborg" a tergo
Zustandsbeschreibung
264288
2014-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner