Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ISACSSON, Arne (1917-2010): "Nordland", SIgnerad och daterad Arne Isacsson 1996, Tusch och akvarell på papper moterad mellan glasskivor, 57x87cm (målningens mått, 51x79cm)
264314
2014-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här