Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ÖDMAN, Anna (1876-1960): Blomsterstilleben, signerad och daterad Anna Ödman 1941, olja på duk, 42x34 cm cm
264315
2014-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här