John Malm

John Malm
John Malm
John Malm
John Malm

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALM, John (1900-1968): "Stockholm och dess öden", signerad J Malm, olja på pannå, 72x59 cm

264411

2014-09-15