Karaff empire dekor med kejserlig krona

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFF, glas, empire, 1800-talets första hälft, slipad och graverad dekor av vapensköld med kejserlig krona, höjd 21 cm

Nagg, medslipad mynning. Beläggningar.

264417

2014-09-15