Tony Landberg fotografi

Tony Landberg fotografi
Tony Landberg fotografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LANDBERG, Tony (född1941): "Stor & Liten", 1982, signerad och numrerad 7/7, pigmentutskrift på fine art papper, 95x75 cm

264419

2014-09-16