Tony Landberg fotografi
2014-09-16
264419
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LANDBERG, Tony (född1941): "Stor & Liten", 1982, signerad och numrerad 7/7, pigmentutskrift på fine art papper, 95x75 cm