Carl Gabriel Wadell oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WADELL, Carl Gabriel (1865-1909): Porträtt av kung Oscar II, signerad och daterad C.G Wadell -07, olja på duk, 75x55 cm
Skador: Mindre tryckskada, smärre färgbortfall
Dukskador, färgbortfall
264422
2014-09-15