Carl Gabriel Wadell oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WADELL, Carl Gabriel (1865-1909): Porträtt av kung Oscar II, signerad och daterad C.G Wadell -07, olja på duk, 75x55 cm
Skador: Mindre tryckskada, smärre färgbortfall

Dukskador, färgbortfall

264422

2014-09-15