Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 10 st, 1900-tal, safarimodell, troligen Danmark, stomme i ek, cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 45 cm
Slitage
264445
2014-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här