Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, vägghängt, furu, med skuren dekor, daterad 1939, höjd 88 cm, nyckel finns
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
264453
2014-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här