Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-tal, engelsk typ, läderklädda trappsteg, höjd 155 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

264454

2014-09-16