John Hughes oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HUGHES, John Joseph (1820-1909): tillskriven: Staverton on thr Bart S. Devon, olja på duk, ca 49x75 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar
264459
Päivämäärä:
2014-09-14