John Hughes oljemålning

John Hughes oljemålning
John Hughes oljemålning
John Hughes oljemålning
John Hughes oljemålning
John Hughes oljemålning
John Hughes oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HUGHES, John Joseph (1820-1909): tillskriven: Staverton on thr Bart S. Devon, olja på duk, ca 49x75 cm

Kuntoraportti

Krackeleringar

264459

Päivämäärä:

2014-09-14