Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-09-14
264460
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Lantgård vid damm, signerad och daterad Carl Johansson 21, olja på duk, ca 70x98 cm