Karmstolar i barockstil

Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil
Karmstolar i barockstil

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, ek med skuren dekor
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, fläckar

264482

2014-09-16