Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, ek med skuren dekor
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, fläckar
264482
2014-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner