Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JÖNSSON, Erik (1893-1950): Väg i fält, signerad E Jönsson, olja på pannå, ca 50x40 cm
264483
2014-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här