Erik Jönsson oljemålning

Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖNSSON, Erik (1893-1950): Väg i fält, signerad E Jönsson, olja på pannå, ca 50x40 cm

264483

2014-09-16