Skrivbord
2014-09-16
264492
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-tal, med lådor i sargen, skiva med imitationsmåleri, höjd 76, 90x65 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
slitage, kompletteringar