Spelbord rokokostil

Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1900-tal, rokokostil, uppfällbar skiva, faner i valnöt, träskuren dekor, höjd ca 81, 44-88, 89 cm

Slitage

264509

2014-09-14