Kornisch Louis XV-stil
Vollendet
2014-09-14
264516
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KORNISCH, 1800-talets slut, Louis XV-stil, förgylld och bronserad, dekor av blomster och voluter, höjd ca 18, längd ca 227 cm