Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEDOSA, stämpelmärkt modell Tyra Lundgren ALP, Lidköping, dekor av Medusa, höjd ca 14 cm
Lock med nagg, slitage
264520
2014-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här