Tedosa Lidköping

Tedosa Lidköping
Tedosa Lidköping
Tedosa Lidköping
Tedosa Lidköping
Tedosa Lidköping
Tedosa Lidköping
Tedosa Lidköping
Tedosa Lidköping
Tedosa Lidköping
Tedosa Lidköping

Klubbat för:

3 400 SEK

1 000 SEK

TEDOSA, stämpelmärkt modell Tyra Lundgren ALP, Lidköping, dekor av Medusa, höjd ca 14 cm

Lock med nagg, slitage

264520

2014-09-14