Lage Lindell

Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Tecken, signerad och numrerad Lage Lindell 4/4, silkscreen på plast, ca 55x46 cm

Ur passepartout

264522

2014-09-16