Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CHIA, Sandro (född 1946): Two Persons in a Landscape with Temple, färgetsning med akvatint, 1985, signerad och numrerad S. Chia 27/50, 40,5x54 cm
Zustandsbeschreibung
264550
2014-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner