Sandro Chia färgetsning

Sandro Chia färgetsning
Sandro Chia färgetsning

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CHIA, Sandro (född 1946): Two Persons in a Landscape with Temple, färgetsning med akvatint, 1985, signerad och numrerad S. Chia 27/50, 40,5x54 cm

Zustandsbeschreibung

264550

2014-09-14