Edward Henderson olja på papper

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENDERSON, Edward (USA, född 1951): Untitled #10, signerad och daterad E. H. -85, olja på papper, 103x76 cm
PROVENIENS: Lorence Monk Gallery, New York
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos Collection 1994

Veck och revor

264552

2014-09-14