Peter Freudenthal serigrafi

Peter Freudenthal serigrafi
Peter Freudenthal serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1983, 7/91, färgserigrafi, 70x90 cm

Ur passepartout

264554

2014-09-17