Bozena Johansson oljemålning

Bozena Johansson oljemålning
Bozena Johansson oljemålning
Bozena Johansson oljemålning
Bozena Johansson oljemålning
Bozena Johansson oljemålning
Bozena Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Bozena (samtida): Paradiset, signerad och daterad Bozena Johansson 75, olja på duk, 110x95 cm

Dukrepor, skrapmärken

264564

2014-09-16