Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PINNSOFFA, Yngve Ekström, "Småland", 1950-tal, björk, lodräta spjälor, 118 cm
Bruksslitage
264577
2014-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här