Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KÖLARE, Nils (född 1930-2007) (2): Komposition, signerade och daterade -86, färgserigrafier, 46x68 cm vardera
1 ur passepartout
264586
2014-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här