Nils Kölare serigrafier

Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KÖLARE, Nils (född 1930-2007) (2): Komposition, signerade och daterade -86, färgserigrafier, 46x68 cm vardera

1 ur passepartout

264586

2014-09-17