Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÄGARE, silver, stämplad Daniel Elfbom, Gävle 1779, delvis förgylld, monogram med datering 1779, höjd 19,5 cm

264588

2014-09-14